Atsauksme

Ja man būtu jādzīvo no jauna... Es Tevi atrastu ātrāk, lai varētu mīlēt ilgāk!


Ar Sapņu aģentūras meitenēm mēs iepazināmies traki dramatiskā kāzu plānošanas momentā.
Lita mūsu pasākumu (un laikam varam droši teikt, ka arī mūs pašus ) vārda tiešākajā nozīmē izglāba no trakām diy dekorācijām (un nervu sabrukuma). Jau pēc pāris epastu apmaiņas sapratām, ka esam atraduši meitenes, kuras ir ieinteresētas uz skaistu galarezultātu, neaizmirstot arī par patīkamu komunikāciju un individuālu pieeju. Pēc pāris internetā atrastu bilžu nosūtīšanas, Lita uzreiz uztvēra manu vīziju un pilnībā saprata manu minimālistes (ar sirds dziļumā apslēptu mīlestību pret spīgulīšiem  ) pieeju. Viņa prasmīgi pielāgojās mūsu vēlmēm, bet spēja arī pārliecināt par pareizāko brīzos, kad novirzījāmies no kursa.
Paldies par fotostūri, meitenes!Esam ļoti priecīgi, ka tomēr no tā neatteicāmies

Lai arī mums nebija ne mazāko šaubu, ka viss izskatīsies burvīgi, galarezultāts tomēr pārspēja to, ko bijām iedomājušies. Viss bija fantastiski! Zāle izskatījās pasakaini, tāpat arī apkārtnes dekori un fotostūris. Paldies Alisei par burvīgo līgavas pušķi, meiteņu aprocēm un puišu piespraudēm (Alise, Tev bija taisnība par mežģīņu lenti ).
Varam ieteikt Sapņu aģentūru visiem, kuriem ir svarīga patīkama komunikācija un profesionalitāte.

Ar sveicieniem no Minhenes,
Z-Family
Foto: Life is Life Photography
 

''Litiņ! Tevis dēļ vien es precētos vēl un vēl un vēl… protams, ar to pašu Raimondu, gan! :)
Šis process mums izvērtās tik radošs un interesants un neordinārs, ka pat mazliet žēl, ka mūsu sadarbība beigusies… atceros, ar kādu plānu un vēlmēm aizgājām uz pirmo tikšanos ar Tevi, un ar kādu pavisam savādāku scenāriju tas beidzās!''

Es, iespējams, biju visneizlēmīgākā līgava, jo man patīk tik daudzas lietas, bet Lita vienmēr atrada pieeju un risinājumu!
Zināju, ka vēlētos savās kāzās organizatoru, un meklējot starp līgavu portāliem, Sapņu Aģentūras mājaslapa tik ļoti uzrunāja, ka intuitīvi zināju, ka tā būs ĪSTĀ! Un satiekot Litu pirmo reizi, sapratu, ka neesmu kļūdījusies! Mēs tik ļoti bijām uz viena viļņa, viņa tik labi saprata un nolasīja, ko vēlos, ka bieži bija tā, ka viņa pateica ko tādu, ko es jau biju domājusi, it kā telepātiski lasītu manas domas!
Lita ir fantastiski jauka, izpalīdzīga, radoša un sirsnīga personība, tajā pašā laikā ar spēju racionāli izdomāt dažādus risinājumus it visam! Viņa bija izdomājusi dažādas alternatīvas pieejas un atbildes, pirms es vispār paspēju sākt satraukties, kad kaut kas sanāca mazliet savādāk kā bija domāts! Viņa neļāva man sev sabojāt šo jauko gaidīšanas laiku un satraukties, vienmēr teica, Ieviņ, nomierinies, iedzer šampi, Tu precies!

Litiņ, Tu esi super!
Tavas meitenes ir fantastiski talantīgas! Paldies Maijai par skaistajiem un oriģinālajiem ielūgumiem!
Paldies Alisei par visskaistāko līgavas pušķi pasaulē!!! Viss bija tieši tā, kā biju iedomājusies!
No sirds iesaku šīs meitenes un priecājos, ka paklausīju intuīcijai un izvēlējos viņas nevis kādu lielu, populāru un bezpersonisku kāzu aģentūru!

Manā kāzu dienā tik tiešām par visu bija padomāts! Man tik tiešām nevajadzēja satraukties ne par vienu sīkumu, viss bija noorganizēts līdz pēdējam sīkumam, es tiešām nedomāju, kas kur un cikos būs. Un tā ir fantastiska sajūta savā kāzu dienā!
Un vispār – to vienkārši var just, ka šis Litai tik tiešām ir sirdsdarbs, tāpēc viss sanāk tik skaisti un viegli un īsti…
Mūsu kāzu pieturvieta bija viens fantastiski maģisks atelpas brīdis pirms ballītes! Paldies arī par to! Meitenes, visu to labāko novēlu, lai jums visām veicas un turpiniet piepildīt sapņus tikpat skaisti kā līdz šim! Paldies!

Ieva & Raimonds
Foto: Māsa's

 

Mūsu LIELĀ diena bija septembrī.
To, ka vēlamies kāzu rīkotāju zinājām jau sākumā, apzinājāmies, ka ir nepieciešams cilvēks, kas uzklausītu mūsu vēlmes un ātri spētu tās izprast un realizēt. Pēc tikšanās ar Litu savā starpā apspriežoties sapratām, ka IR!
Tad nu pēdējā brīdī (2 mēnešus pirms kāzām) sākās sagatavošanās darbi. Lita īsā brīdī saprata mūsu vēlmes un gaumi .
Pateicoties viņas pieredzei, zināšanām guvām daudz atbilžu un ieteikumus.
Ielūgumi bija Super! Saņēmām ļoti patīkamas atsauksmes no uzlūgtajiem viesiem. (Par to paldies Maijai!)

Sadarbības laikā, bija sajūta, ka mūsu Lielā diena ir drošās rokās. Kas gan mums varēja būt vēl svarīgāks? Visas mūsu tikšanās notika ar lielu smaidu, ar optimismu un brīvā gaisotnē ( it kā jau sen būtu pazīstami). Lita mums neļāva satraukties. Kāzu dienā mēs varējām domāt tikai par sevi.

Viss bija tik skaisti – līgavas pušķis, piespraudes, ziedi matiem (paldies ziedu burvei Alisei), ceremonijas vietas noformējums un svinību zāles un galda noformējums... mēs vēl varētu turpināt par skaistajām lietām. Arī mūsu viesi izbaudīja patīkamu gaisotni. Sirsnīgs paldies jums!

Sapņu aģentūras meitenes, jūs esat lieliskas!
Ar sveicieniem,
Jogita & Margo

 

Sapņu aģentūras mājaslapā ielūkojos ik pa laikam, pat pirms bija domas, kādas izskatīsies manas kāzas.
Tas tiešām likās gandrīz neiespējams sapnis, ka šīs meitenes varētu veidot manu kāzu dienu!
Un tomēr - vajag tikai vēlēties (un uzrakstīt!!)

Jau no pašas pirmās dienas, kad satikām Litu, bija skaidrs, ka mūsu kāzas būs drošās rokās.
Tik neticami viegli izveidojās man tik svarīgais kontakts, brīvā atmosfēra, uzticēšanās un sapratne par to, uz kurieni ejam! Lita uzreiz sūtija daudz dažādas bildes ar idejām, un mani pārņēma tā siltā miera sajūta, ka esam uz viena viļņa!!
Arī Maija bija mans glābējs, kad iestrēgu ar ielūgumiem - dienas laikā tika paveikts viss, kas man bija nepieciešams!

Kad pienāca lielā un stresainā pirmskāzu diena, meitenes ieradās pilnā aprīkojumā, strādāja visu nakti, par spīti miegam un aukstumam!
Un cik brīnišķīgi ir pamosties no rīta, aiziet līdz savai kāzu zālei un saprast, ka viss ir LIELISKI!!!
Lita un Maija, paldies, paldies, PALDIES jums par visu, ko darat, ko planojat, ko sapņojat! Novēlam jums augstākās virsotnes, vispārdrošāko ideju piepildījumus un daudz, daudz pozitīvu un iedvesmojošu klientu!!

Mīlestībā,
Līna un Gustavs
Foto: Einārs Freimanis
 No sirds vēlamies pateikties Litai par lielo darbu un neaprakstāmi brīnišķīgo svētku sajūtas piepildījumu.
Visas mūsu vēlmes un ieceres tika ļoti uzmanīgi uzklausītas un realizētas vēl burvīgākā pārsteigumā gan mums, gan kāzu viesiem.
Ik lieta, ik nianse mūs apbūra ar pārdomātu rūpīgu, māksliniecisku un filigrānu izpildījumu, vienlaikus izstarojot mīlestību, siltumu un labsajūtas auru ik uz soļa - galda dekori, dāvanu galds, dārzs un viss pārējais - katrai lietai viesi veltīja apbrīnas, sajūsmas un labu vārdu novērtējumus.

Lūk, ko nozīmē izvēlēties profesionāļus, kas mīl un prot savu darbu - tie ir svētki!
Esam sajūsmināti un laimīgi, ka izvēlējāmies tieši Sapņu Aģentūru, kā kāzu noformētāju.

Paldies,
Zane un Edijs
Foto: Jānis Konos

 

Nu kā, lai vārdiem apraksta to maģisko dienu un fantastiskās sajūtas, kuras piedzīvojām?! Tas bija lieliski!!!
Ar paldies īsti nav gana, gribas lēkāt un spiegt no pateicības sajūsmas.

Gatavojoties mūsu dzīves lielajam notikumam, sākotnēji nevarējām izšķirties, vai nepieciešams piesaistīt aģentūru, vai arī tomēr tiksim galā paši saviem spēkiem. Tad, kad satikāmies ar Litu, sapratām, ka viņas pozitīvisms un spēja nebeidzami ģenērēt idejas ir tieši tas, kas mums ir vajadzīgs. Viņas risinājumi, lai atrastu vidusceļu starp fantāziju un reālajām iespējām ir bijuši ļoti trāpīgi, turklāt vienmēr vērsti uz rezultātu, nevis ambīcijām.

Lita ir ne tikai profesionāle savā jomā, bet arī lielisks cilvēks, ar kuru bija viegli atrast emocionālu draudzības saikni. Tieši tāpēc viņa ir viens no galvenajiem nosacījumiem, kāpēc mūsu kāzas izdevās tik lieliskas un krāšņas! Viņa spēj nomierināt un iedvest mieru un pārliecību, ka viss būs vislabākajā kārtībā, piemēram, frāze „ jums vispār ne par ko nav jāuztraucas” ir zelta vērtē laikā, kad līdz kāzām ir palicis 1 mēnesis. Un tieši tas bija iemesls, kāpēc mēs savas kāzas tik tiešām izbaudījām kopā ar saviem radiem un draugiem. Tie tik bija svētki!!!
Kāzu stilistika un radītā atmosfēra bija tieši tas, ko mēs vēlējāmies, lai mūsu kāzas būtu tādas pašas kā mēs – vieglas, jautras un draudzīgas.

Pēc pasākuma saņēmām nebeidzamus komplimentus par skaistajiem svētkiem, kas noteikti nebūtu tik lieliski bez Sapņu Aģentūras palīdzības. Katrā gadījumā mēs esam priecīgi, pateicīgi un laimīgi, ka izvēlējāmies tieši šo kāzu aģentūru, jo ieguldītais darbs un līdzekļi ne tikai attaisnojās, bet arī pārsteidza. Mēs esam bezgala priecīgi par veiksmīgo sadarbību un izveidojušos draudzību un pārliecināti, ka šis nav vienīgais pasākums, kur lūgsim Litas palīdzību.

Pateicībā, B&T
Foto: Elīna Upmane
 

Milzīgs, milzīgs paldies par kāzu organizāciju!
Kāzas bija dievīgas - tieši tādas, kādas vēlējāmies. Arī viesiem ļoti patika, daudzi vēl joprojām atrodas dziļās emocijās.
I&A
Foto: Billijs Locs

Vecmeitu ballīte

No malas pasaka mežā izskatās superīgi, BET, kad esi tajā iekšā ir neaprakstāmi labāk! Paldies par neaizmirstamo pārsteigumu!
Katram, kas vēlas uz mirkli nokļūt savā pasakā, iesaku - zvaniet Litai Brūverei un neaizmirstiet arī pasūtīt putukrējuma kūku ar zemenēm, kāda bija man! :)
Novēlu Sapņu Aģentūrai veiksmi un katram cilvēkam - mīļos un draugus, kuri rūpējas par skaistu mirkļu esību un sirsnīgu kopā būšanu!

Estere nu jau Apine
Foto: Laura Puncule/ Māsa's

Vēlamies pateikt lielu paldies Sapņu Aģentūrai un tās vadītājai Litai par brīnišķīgām un ideāli organizētām kāzām.
Mūsu kāzas bija ļoti skaistas, organizatores izlolotas un radītas tieši mums. Vēl joprojām, kaut gan pēc kāzām pagājuši pāris mēneši, saņemam ļoti daudz pozitīvas atsauksmes arī no ciemiņiem.
Domājam, ka arī turpmāk visus mūsu dzīves lielos un svinamos mirkļus varētu uzticēt Sapņu Aģentūrai, kas tos padarīs patiesi neaizmirstamus un vienreizīgi skaistus.
Sapņu Aģentūras pakalpojumus ieteiktu izmantot visiem, kas vēlas noorganizēt brīnišķīgus, neparastus un patīkamiem pārsteigumiem pilnus svētkus!

I&R
Foto: Life is Life photography

 


Sapnis vasaras izskaņā...
Sajūtas, kuras mums tika radītas – sajūsma, taurenīši vēderā, uztraukums, prieks, pārsteiguma emocijas, romantika, kuru mēs nekad neaizmirsīsim
un atcerēsimies ar smaidu sejā. Par visu tika padomāts - katrs dekoriņš, aksesuāri, viss vienkārši nevainojam – kā sapnī.
Nevienu mirkli nenožēlojam, ka tieši Jūs, Sapņu aģentūra, radījāt mums šo sapni. Sakām sirsnīgu paldies Jums par radīto sapni Mums.

L&M
Foto: Agneta Jonele

PĒDĒJIE IERAKSTI

SEKO MUMS
FOLLOW

PIETEIKT PASĀKUMU

PIEEJAMĪBA UN CENAS

Rūpes par svētkiem uzticiet Sapņu Aģentūrai!

PIETEIKT

DĀVANU KARTE

Neparasts fotostūrītis + fotosesija 1h - 200EUR

Iegādājieties Sapņu Aģentūras dāvanu karti un pārsteidziet kādu īpašu cilvēku!

Lasīt vairāk