Ielūgumi

Sapņi nav aiziešana no īstenības, bet līdzeklis kā pietuvoties tai.
Vasaras košums
Vienpusējas drukas ielūgums uz dizaina papīra, ievietots pieskaņotas krasas aploksnē, kura noformēta ar lentu un dekoratīvu elementu, viesu vārdu ierakstīšanai - 3.00 EUR/ gb.
Pink fingerprint (atverams)
Atverams kāzu ielūgums uz dubulta dekoratīva papīra ar pieskaņotu aploksni - 3.60 EUR/ gb.
Pink fingerprint (neatverams)
Vienpusējas drukas ielūgums ar pieskaņotu aploksni - 2.40 EUR/ gb.
Zemeslodes
Trīsdaļīgs, atverams ielūgums (14.5*11cm aizvērtā veidā), pārsiets ar lina striķīti un pievienotu viesu vārdu kartīti - 3.50 EUR/ gb. Aploksne cenā nav iekļauta.
Newspaper (brūns)
Senlaicīgi noformēts, dubultā līmēts kāzu ielugums, kurš ievīstīts mežģīņotā dekoratīvā papīrā un pārsiets ar lina striķīti. Komplektā klāt nāk RSVP kartīte aploksnē - 4,20 EUR/ gb. Ielūgums pieejams dažādās krāsās, pārsiets ar lina striķīti.
Newspaper (zaļš)
Senlaicīgi noformēts, dubultā līmēts kāzu ielūgums, kurš ievīstīts mežģīņotā dekoratīvā papīrā un pārsiets ar lina striķīti. Komplektā klāt nāk RSVP kartīte aploksnē - 4,20 EUR/ gb. Ielūgums pieejams dažādās krāsās, pārsiets ar lina striķīti.
Mēs teiksim JĀ!
Atverams kāzu ielūgums (14*14cm) ar pieskaņotas krāsas aploksni, kura tiek nostiprināta ar kartīti uz kuras ir uzrakstīts saņēmēja vārds - 3.60 EUR/ gb Pieskaņota galda kartīte (5*7cm) - 0.85 EUR/ gb.
Spalva
Vienpusējas drukas ielūgums uz dizaina papīra (9.5*15cm) ar pieskaņotu vertikālu aploksni un lentīti – 3,20 EUR/ gb. Pieskaņota galda kartīte (7*7cm) - 0.90 EUR/ gb. Galda numurs - 1.20 EUR/ gb.
Peoniju pavasaris
Vienpusējas drukas ielūgums (15*15cm) ar pieskaņotu aploksni + RSVP kartīte (12*12cm) ar pieskaņotu aploksni - 3.80 EUR/ gb.
Rustic ar mežģīni
Dubultā līmēts kāzu ielūgums (15*10cm) ar kokvilnas mežģīni un pieskaņotas krāsas aploksni - 2.90 EUR/ gb.
Iepazīšanās stāsts
Dubultā līmēts ielūgums (16*12cm) ar dekoratīvu papīra lentu, uz kuras iespējams uzrakstīt jaunā pāra vai viesu vārdus - 2.50 EUR/ gb.
Rustic (simple)
Vienpusējas drukas ielūgums uz dizaina papīra ar apsietu striķīti un pieskaņotas krāsas aploksni - 2.00 EUR/ gb.

PĒDĒJIE IERAKSTI

SEKO MUMS
FOLLOW

PIETEIKT PASĀKUMU

PIEEJAMĪBA UN CENAS

Rūpes par svētkiem uzticiet Sapņu Aģentūrai!

PIETEIKT

DĀVANU KARTE

Neparasts fotostūrītis + fotosesija 1h - 200EUR

Iegādājieties Sapņu Aģentūras dāvanu karti un pārsteidziet kādu īpašu cilvēku!

Lasīt vairāk