Kāzu plānotājs - sapņu darbs

Ir tikai viena iztēles aizvietotāja - pieredze.Man šodien vaicāja - vai būt par kāzu plānotāju un dekoratoru ir tik pat romantiski kā slavenajā filmā ar Dženiferu Lopesu?

Vai tas ir romantiski? JĀ!
Vai tas ir viegli? Noteikti NĒ!

Tikai trīs kāzu pasaulē pavadītie gadi, šķiet kā īsts desmitgades piedzīvojums. Tik daudz interesantu pāru, raksturu īpatnību, vīzijas, spožas personības, atšķirīgas mīļoto attiecības, un visam pāri visus vienojoša mīlestība.Kad spēru pirmos soļus šajā mīlestības piepildītajā pasaulē, man bija pavisam mazs priekšstats par to cik atbildīgu darbu uzņemos, cik emocijas tajā ieguldīšu, cik saņemšu pretī, cik iedvesmota modīšos no rītiem un cik reizēm izsūkt tukša bezspēkā došos gulēt, bet pat miega bada pārņemta nespēšu aizmigt.

Protams, arī es, kā vairums meiteņu šo nodarbošanos uztvēru kā īstu izklaidi. Ka lidināšos pa svinību zāli un skaisti piekārtošu sašķiebušās ziedu kompozīcijas, cēli izbārstīšu ziedlapiņas un vieglu roku izkārtošu dekoriņus uz jaunā pāra galda.
Kāda ir patiesība?
Cilāju milzum smagumus, cīnos ar vēju, nosvīdusi un izpūrusi cenšos apsteigt laika limitu, stutēju konstrukcijas, lai tiktu pie īpaši augstiem griestiem (kaut man ir nežēlīgi bail no augstuma), lai ieskrūvētu un izskrūvētu simtiem stikla spuldzītes virtenēs, saņemu izmisuma pilnus zvanus divos naktī, esmu saprotoša, ja rodas neeksistējošas problēmas, piestrādāju par psihologu un mediatoru, esmu visu noslēpumu pulcēšanās epicentrs, parasti kādam negatīvais personāžs, jo saku NĒ, ja man tas uzdots (mammām NĒ pateikt ir visgrūtāk).

Kas šajā visā ir pats svarīgākais - vienmēr iepazīties un pārliecināties vai spēsim kopā noiet šo emocijām piepildīto laiku. Spēja saprasties, veidot konstruktīvu sarunu, saskatīt vienu kopainu un pats galvenais uzticēties. Tie ir paši nozīmīgākie nosacījumi vieglam, patīkamam un izbaudāmam kāzu gatavošanās laikam. Pēc visa ir tik patīkami tikties pēc mēneša, pusgada vai gada, lai vienkārši kopā mielotos ar vakariņām un iemalkotu glāzi vīna, vairs nerunājot par kāzām.

Vai atklājas šajā laika posmā nesaderība? Reizēm, bet reti. Tomēr, lai cik brīžiem atšķirīgi mēs būtu un sastrādāšanās reizēm sarežģītāka - vienmēr gala rezultāts kā izsapņots. Katrs pāris ir jauna pieredze arī man. Tas ir pats brīnišķīgākais, ko varam viens otram radīt - sniegt un gūt arvien jaunas zināšanas un pieredzi.

Ir gājis visādi. Ir bijuši mirkļi, kad šķiet - jāmet miers. Esmu izdegusi. Kaut ideju pilna galva, sastapt atkal kādu, ar kuru kopā tās realizēt šķiet augstākā matemātika. Pat šajā darbā šķiet ieej rutīnā.
Bet tad tu ieskaties saviļņojuma asarām pilnajās līgavas acīs, paveries laimīgā līgavainī, kurš satvēris cieši tur savu mīļoto un saproti - ES MĪLU ŠO DARBU!

Foto: Billijs Locs / Daniel & Ilze

PĒDĒJIE IERAKSTI

SEKO MUMS
FOLLOW

PIETEIKT PASĀKUMU

PIEEJAMĪBA UN CENAS

Rūpes par svētkiem uzticiet Sapņu Aģentūrai!

PIETEIKT

DĀVANU KARTE

Neparasts fotostūrītis + fotosesija 1h - 200EUR

Iegādājieties Sapņu Aģentūras dāvanu karti un pārsteidziet kādu īpašu cilvēku!

Lasīt vairāk