Kā veidojas līgavas pušķa un citu ziedu dekoru izmaksas?

Kāzu blogs, padomi, ieteikumi un pārdomas.Ikkatrs piekritīs, ka visas jaunā pāra kāzu dienas stila sastāvdaļas ir būtiskas, jo īpaši līgavas un, ne velti, tiek izvēlētas ar īpašu rūpību. Kleita, rotas, apavi, plīvurs un protams ziedi - nenoliedzami pie katras šīs detaļas daudz tiek piedomāts, pētīts, meklēts un rēķināts, lai nepārsniegtu šai pozīcijai atvēlēto budžetu. Viena no pārsteigumus un jautājumus raisošākajām pozīcijām ir ziedi - līgavas pušķa un citi kāzu ziedu dekoru augstās cenas. Tas ir saprotami, jo pašiem aprēķinot nepieciešamo ziedu izmaksas summa ir citādāka, kā to ir noteicis Jūsu izvēlētais florists.

Lai kliedētu Jūsu neziņu, mūsu puķu draugs - Alise - ir sagatavojusi īsu un saprotamu kāzu ziedu dekoru izmaksu veidošanās izklāstījumu.
Neatkarīgi no tā vai pasūtat ziedus salonā vai pie individuāla florista, viņi velta laiku, lai uzklausītu, izprastu un aprēķinātu vēlamo pasūtījumu. Tam seko nepieciešamo ziedu pasūtīšana un meklēšana, jo ne vienmēr visus ziedus var iegādāties vienā noteiktā bāzē, tāpēc nākas apbraukāt vairākas vietas un nakts tirgu, līdz tiek atrasts viss nepieciešamais, kas floristam nozīmē savas brokastu kafijas gatavošanu jau pirms 4:00 no rīta.
Katrām kāzām ir savas krāsas un akcenti, tādēļ reizēm nākas apciemot arī audumu veikalus, lai viss gala rezultātā saskanētu ar līgavas kleitu, līgavaiņa uzvalku un citām kāzās paredzētajām detaļām. Tā tad, šajās izmaksās tiek iekļauti arī ceļa izdevumi.
Tikai pēc šīs sagatavošanā sākas darbs pie ziedu kompozīciju izveides, un šādu darbu nav iespējams izgatavot vairākas dienas pirms lielā notikuma, visi ziedi tiek rūpīgi salikti un gatavoti tikai iepriekšējā vakarā, lai no rīta tos svaigus un skaistus saņemtu.


Floristika ir ziedu salikšanas māksla, kurā jāpārzina katrs zieds, jāparedz to garastāvoklis prognozētajā gaisa temperatūrā un jāsaprot, kuri ziedi savā starpā ne īpaši vēlas „draudzēties”. Līgavas pušķis un citi kāzu ziedu dekori nesastāv tikai no ziediem vien, tas, kas slēpjas tam apakšā, zina tikai pats florists - koka irbulīši, līme, ūdens piltuvītes, dekoratīvas stieples, adatiņas, teipi, lentas, oāzes, piesūcekņi un, dažādas citas tehniskas lietas, kuras gala rezultātā nemaz nav manāmas.


Lai pušķis svaigumu izturētu pēc iespējas ilgāk un saglabātu mitrumu, lielāko daļu ziedu liek uz stieplēm un noteipē ar speciālu teipu, kas pasargā pušķi no ieķeršanās apģērbā un līgavu no savainošanās. Ir ziedi, kuri tiek ievietoti īpašās piltuvītēs, kuras pildītas ar ūdeni. Tātad, katrs no Jūsu izvēlētajiem ziediņiem tiek apčubināt un sagatavots tā lietošanai un gala rezultātā tiek saņemts sapņu līgavas pušķis un citi ziedu dekori, kurus apskatot no malas, nav redzamas nekas iepriekš minētajām tehniskajām detaļām – tā ir tā māksla, ko mums var sniegt florists.
Papildus izmaksās ir iekļauta arī samaksa par ieguldīto darbu un laiku, kas tiek patērēts pušķa, piespraužu, aproču, auto dekoru un citu vēlmju izgatavošanā.

Šie ir ziedu mākslas burvji un Jūsu sapņu piepildītāji, tādēļ novērtējiet to ieguldīto darbu augstāk par ziedu pašizmaksu.

Līgavaiņa piespraudes

PĒDĒJIE IERAKSTI

SEKO MUMS
FOLLOW

PIETEIKT PASĀKUMU

PIEEJAMĪBA UN CENAS

Rūpes par svētkiem uzticiet Sapņu Aģentūrai!

PIETEIKT

DĀVANU KARTE

Neparasts fotostūrītis + fotosesija 1h - 200EUR

Iegādājieties Sapņu Aģentūras dāvanu karti un pārsteidziet kādu īpašu cilvēku!

Lasīt vairāk