Pirmskāzu konsultācijas

Pirmskāzu konsultācijas

Kāzu organizēšanas konsultācija ir nesteidzīgs un vērtīgs ieguldījums ceļā uz veiksmīgu un patīkamu kāzu organizēšanu, kas ietaupīs Jūsu laiku un sniegs atbildes uz visiem Jums būtiskiem jautājumiem.

Kāzu konsultācija Jums sniedz ne vien atbildes un vadlīnijas, bet arī atbalstu visā kāzu organizēšanas periodā! 

Jūsu priekšā stāv viena no skaistākajām, emocijām un piedzīvojumiem bagātākajām dienām divu mīlošu cilvēku dzīvēs. Notikums, kuru ir iespējams izdzīvot visneparastākajos un Jūsu identitātei atbilstošos veidos - KĀZAS. 

Daudzi pāri savas kāzas vēlas veidot paši, vai ar savu tuvāko radu un draugu palīdzību.
Tomēr, ir mirkļi, kad rodas apjukums informācijas un ideju gūzmā.
Sapņu kāzu aģentūra ir parūpējusies par iespēju salikt visus Jūsu kāzu puzles gabaliņus vienā veselumā, sniedzot vadīnijas izcilu kāzu realizācijā.

Kāzu konsultācijas laikā mēs dalīsimies savā pieredzē un sniegsim atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

- Kāzu budžeta veidošana

Noteiksim Jūsu vēlamo kāzu budžetu, palīdzēsim izvērtēt prioritārās pozīcijas, sadalīsim Jūsu kāzu budžetu reāli paredzamos izdevumos, sniegsim ieteikumus par pozīcijām uz kurām varat ietaupīt un pozīcijām uz kurām ietaupījums var nenest gaidāmo rezultātu.

- Kāzu organizēšanas laika plānošana
Ar ko sākt, lai varam dabūt to ko vēlamies, nevis izvēlamies no tā, kas palicis pāri? Izveidosim Jūsu kāzu TO DO listi, ar veicamo darbu laika periodiem un nepieciešamo laika ieguldījumu. 

- Kāzu scenārijs - dienas plāns
Kas ir kāzu scenārijs un kas ir kāzu dienas plāns? Ko nepieciešams ņemt vērā tos veidojot? Kā aprēķināt ieplānoto aktivitāšu laika ietilpību, kurā mirklā ieplānot brīvo laiku atpūtai, kā nesteidzīgi izdzīvot kāzu dienu iekļaujoties laikā, radot baudāmus svētkus gan sev, gan kāzu viesiem?

- Kāzu ēdināšana
Apskatīsim kāzu mielasta pasniegšanas veidus un to priekšrocības. Izvērtēsim kāds kāzu ēdināšanas veids konceptuāli ir vispiemērotākais Jūsu kāzām. Cik bagātīgu galdu klāt? Kad un kā parūpēties par viesiem, lai tie nejustu bada sajūtu? Kā aprēķināt alkoholisko dzērienu daudzumu un vai vajadzētu parūpēties par viesu īpašajiem ēšanas un dzeršanas ieradumiem.

- Kāzu vizuālais noformējums (kāzu dekorēšana dekorēšana)
Kāzu vizuālais noformējums nav tikai kāzu svinību vietas dekorēšana. Vizuālais noformējums ir plašs detaļu apvienojums, kurš atspoguļojās it visur - apģērbā, ziedos, ielūgumā u.t.t. Izrunāsim kā neapjukt Interneta un Pinterest miljons interesanto un skaisto ideju plašumos, bet spēt atlasīt sev un kopējam kāzu konceptam patiesi atbilstošo un izveidot savu ideālo kāzu noformējumu.

- Kāzu ielūgums
Kāzu ielūgums ir Jūsu kāzu vizītkarte. Cik liela nozīme ir jūsu kāzu vizītkartei, kāda informācija tajā ir būtiska, kā to padarīt interesantāku un radīt vēlmi saņēmējam tajā ieskatīties atkārtoti.

- Kā arī atbildes uz citiem  Jums būtiskiem jautājuiem.
 

Kāzu konsultācija ilgst 2h un izmaksā 100EUR 
PAPILDUS IEGUVUMI - Visiem pāriem, kas apmeklējuši šo konsultāciju sniedzasm atbalstu (ieteikumus, korekcijas) Kāzu dienas scenārija un kāzu dienas plāna veidošanā!
Tāpat, esam atsaucīgi ar padomu turpmākā kāzu organizēšanas periodā.

Piesaki savu konsultāciju zvanot: 25699277
Vai aizpildot kontaktformu ---> 

 

Atpakaļ

PĒDĒJIE IERAKSTI

SEKO MUMS
FOLLOW

PIETEIKT PASĀKUMU

PIEEJAMĪBA UN CENAS

Rūpes par svētkiem uzticiet Sapņu Aģentūrai!

PIETEIKT

DĀVANU KARTE

Neparasts fotostūrītis + fotosesija 1h - 200EUR

Iegādājieties Sapņu Aģentūras dāvanu karti un pārsteidziet kādu īpašu cilvēku!

Lasīt vairāk